Audi R8 V8
Teraz i Ty możesz być jak Iron Man! Zasiądź za kierownicą Audi R8 V8, którą poruszał się ten filmowy superbohater czerpiąc niesamowitą przyjemność z jazdy. Poczuj się jak Tony Stark i doświadcz sam tego niepowtarzalnego supersamochodu lub podaruj przejazd bliskiej Ci osobie i spraw, że to ona będzie superbohaterem!

Komfort, luksus i wygoda. Tymi przymiotnikami można opisać każde Audi. Czy można też ich użyć do określenia R8? Oczywiście, że tak! Trzeba tylko pamiętać o tym, żeby dodać kilka kolejnych: Sportowe, potężne i zwracające uwagę.

Rozsiądź się wygodnie na skórzanych fotelach Audi, odpal bulgoczący silnik V8 i rozkoszuj się dźwiękiem 430 koni mechanicznychwydobywających się z przygotowanego specjalnie dla nas tłumika MG Motorsport. Wrzuć bieg i naciśnij pedał gazu by przekonać się jak 430Nm i napęd quattro wciskają w fotel. Kiedy po nieco ponad czterech i pół sekundach rozpędzisz się do pierwszej “setki” przekonasz się jak łatwy w prowadzeniu jest ten samochód.

R8 posiada DNA i rodowód Audi, ale jest prawdopodobnie najczystsze z tej rasy, a to wszystko za sprawą niesamowitego silnika o pojemności 4,2 litra i nadwozia wykonanego ze stopów aluminium. Te rzeczy sprawiają, że w R8 po prostu chce się być i nim jeździć, a kiedy w końcu je zaparkujemy resztę dnia z miłą chęcią spędzimy wpatrując się w jego piękne kształty.

O Audi R8 często mówi się „baby lambo”, ale jak dla nas jest to świetny samochód, który przynosi wiele radości i przyjemności, przy tym jazda nim nigdy nie jest przerażająco niepokojąca, dlatego jeśli chcesz wywołać uśmiech na twarzy bliskiej Ci osoby jazda Audi R8 V8 będzie perfekcyjnym prezentem, zarówno dla niej jak i dla Ciebie!