McLaren 650s
Diabelski ryk prawie cztero litrowej V8-mki, porywający gwizd podwójnych turbin i 650 koni pod prawą stopą brzmi wystarczająco kusząco, żeby zasiąść za kółkiem nowego Maclarena 650S. Oczywiście, że tak! Spraw bliskiej osobie idealny prezent jakim jest perłowo-biały Mclaren 650S.

Drzwi otwierane w stylu „Lambo”, perłowo biały lakier, niesamowite osiągi, perfekcjonizm w każdym calu, to tylko kilka cech tego samochodu, który z całą pewnością zagwarantuje dużo dużo więcej. „Widlasta ósemka” napędza tylną oś na której osadzone są 19 calowe felgi, Mclaren 650S generuje 670 momentu obrotowego, który z całą pewnością wbije Was w fotel z brakiem możliwości ucieczki, a jego zabójczy wygląd i świetne zawieszenie idealnie wkomponują się w Wasze oczekiwania na torze.

Brytyjska ekstrawagancja projektantów ich przywiązanie do detali, oraz lata doświadczenia przy projektowaniu samochodów Formuły 1 z całą pewnością zostały wykorzystane przy budowie tego modelu z wyścigowym rodowodem, dlatego jeśli chcecie sprawić radość swoim biskim, zachęcamy do wykupienia przejazdu naszym Mclarenem 650s!

Jazda McLarenem 650s może być idealnym pomysłem na prezent dla fana motoryzacji! McLaren to jeden z najlepszych samochodów na świecie!