Nissan GTR
Nissan GTR to jeden z najszybszych seryjnie produkowanych samochodów świata. Często używany jako benchmark dla innych samochodów. Jest gwiazdą wielu filmów i imprez driftowych. Teraz i Ty masz możliwość przetestowania jego niesamowitych możliwości!

Zamów voucher na przejazd Nissanem GTR dla siebie lub kup go jako prezent wywołując uśmiech na twarzy bliskiej Ci osoby!

Podwójnie doładowany silnik V6 3,8 litra o mocy 485KM doświadczy Ci niesamowitych wrażeń, a przyspieszenie do 100 km/h w 3,5 sekundy przy momencie obrotowym 588Nm wciśnie Cię w fotel jak w żadnym innym samochodzie!

Tak w skrócie można opisać Nissana GTR, który na długiej prostej pozwala rozpędzić się na do maksymalnej prędkości 311km/h, a rewelacyjne zawieszenie i napęd na cztery koła pozwalają na wchodzenie w zakręty z ogromną prędkością.

Zasiądź za kierownicą japońskiej legendy motoryzacji, o której mówi się, że dzięki swojemu technologicznemu zaawansowaniu potrafi łamać prawa fizyki, a przynajmniej wykorzystywać je na swoją korzyść. Tryb Racing Sport, łopatki zmiany biegów, regulacja sztywności zawieszenia czy niesamowita kontrola startu sprawiają, że jazda GTR’em jest niepowtarzalna. Zasmakuj wrażeń gwarantowanych w tym samochodzie i poczuj się niczym gwiazda Szybkich i Wściekłych.