Subaru Impreza WRX STi
Pomimo faktu, że w katalogu marki Subaru znajdziemy więcej niż jedną pozycję, tak naprawdę bez Imprezy, szczególnie w wersji WRX STI ta marka mogłaby równie dobrze nie istnieć. To przecież ich najbardziej rozpoznawalny samochód, który dodatkowo niesie ze sobą świetną wyścigową historię.

Rajdy WRC, Rallycross, Drift, KJS, Gymkhana. To jedne z nielicznych imprez motorowych w których Subaru Impreza bierze udział. W gruncie rzeczy to samochód uniwersalny jeżeli chodzi o jakikolwiek sport wykorzystujący konie mechaniczne i 4 koła. To właśnie dlatego został on owiany taką legendą, która nie jest tylko stworzoną opowiastką, ale niesie coś za sobą. Impreza rzeczywiście wygrała niejeden rajd. Od pierwszej do najnowszej generacji STI sprawdza się na każdym torze i wybierany jest przez niejednego rajdowca jako swój reprezentacyjny samochód.

Jeżeli chcesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda wyścigów motorowych wybierz przejazd naszym Subaru Impreza WRX STI, a na pewno nie zawiedziesz się będąc za jego kierownicą! To doskonały prezent nie tylko dla fana rajdów samochodowych, ale też dla każdego gracza! Naprawdę niewiele jest gier wyścigowych, w których nie pojawiła się Impreza. Przenieś ręce z pada i połóż je na kierownicę, zrezygnuj z wygodnej kanapy i usiądź w prawdziwym kubełkowym fotelu, a przede wszystkim sprawdź jak bardzo gry odwzorowują rzeczywistość!