Masovia Group, firma z iście motorsportowym rodowodem, powstała po to, by emocje i prestiż zarezerwowane dotąd tylko dla wąskiego grona fanów sportowej jazdy przenieść z zamkniętych eventów torowych na nasze ulice. “Z toru wyścigowego wprost pod Twój dom” – spełniamy motoryzacyjne marzenia oferując wynajem samochodów marek Premium.

W dobie postępujących przemian mających miejsce w ostatnich latach na rynku motoryzacyjnym związanych ze zmianą podejścia współczesnego Klienta do formy posiadania samochodu, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom dając możliwość elastycznego wynajmu samochodów Premium w cyklu miesięcznym bez długoterminowych zobowiązań finansowych. Rozwiązanie to jest szczególnie wygodne dla firm, które w dobie Pandemii poniosły największe straty oraz chcą minimalizować ryzyko w niepewnej sytuacji gospodarczej.

Nasza rosnąca flota pojazdów takich marek jak Mercedes-Benz, BMW czy Porsche, indywidualne podejście do Klienta oraz możliwość konfigurowania pojazdów według własnych potrzeb to tylko kilka cech, które wyróżniają nas na tle innych wypożyczalni.
Wybierając naszą ofertę wybieracie Państwo wygodę, spokój i bezpieczeństwo.

Zespół Masovia Group

Wypożyczalnia samochodów luksusowych

Image Item
Image Item
Image Item
Image Item